A proto jdeme na kola. Napište kdo by šel.

Varianty jsou dvě a podle lidí se uzpůsobí.

Varianta A – silniční kolo
Varianta B – Horské kolo
Napište pod akci kdo by co chtěl nemáme problém se přizbůsobit.

Minulé kolo jsme vyhráli 4:2 proti Plastomě. Zápas jsme očekávali Velmi těžký a to se také ukázalo, když mladíci z Plastomy hýřili aktivitou a my jsme si tak nějak pohupovali ve svém tempu. Za stavu 1:0 pro Plastomu zahrával Körber aut. Nabíhíjí Kondrát akrobaticky skóroval. A bylo to 1:1 POtom se do střely opřel Medřický po zahraném přímáku Krautšnajdra a Plastoma znervózněla. Po prvním poločase jsme tedy vedli 2:1 , jenže jsme neudrželi a hned po začátku druhého poločasu dostali na 2:2. Mikeš se s tím ale nechtěl smířit. A proti svým kamarádům se hnal skoro sám na bránu. Byl sfaulován a Plastoma tak hrála ve 4. To potrestal svojí jedovkou Medřický a Kondrát svojí plazivkou 1s před koncem kdy Plastoma hrála i s gólmanem vabank, skóroval a zápas skončil 4:2

NOVINKA v triatlonu možnost ŠTAFET

by kif

Bojíte se plavat?Bojíte se běhat a nebo máte strach, že se ztratíte na kole. Nevadí!!!!!!!!!

Právě pro Vás jsem letos připravili novinku. A tou jsou štafety. Jde o to, že jeden poplave předá štafetu (plácnutím) druhému. Ten potom na kole s mapou do lesa vyjede a po projetí všech kontrol předá plátěné startovní číslo (to je štafetový kolík) běžci a ten zdolá nejvyšší vrchol kopce Rudný (Šacberk) kde se bude moci občerstvit. Protože po sjezdovce, každá tekutina dobrá. A kvapíkem do cíle poběží aby svoji štafetu co nejvíce posunul ve startovním poli. : )

Přihlašování štafet (jeden plave, druhý jede na kole, třetí běží) je možné tady a tu : )

Pro jednotlivce je přihlášení zde…..

Pro týmy (3 lidi každý jede celý triatlon výsledek je součet časů)

Triatlon v plenkách.. ale připravuje se…

by kif
Borci na konci..

Triatlonové přípravy jsou v plném proudu jednání se sponzory, příprava traťe, zajištění všeho potřebného. Připravujeme jednu novinku, kterou ještě během dneška uveřejníme nejen na stránkách ale i na Facobooku. Již za pár týdnů se vrhneme do vody a na kolo a užijeme si tak krásné sobotní dopoledne.

Přihlášení je možné na :

by kif

Sestava: Prchal, Tobolka, Homola, Medřický, Krautšnajdr, Körber, Pech, Mikeš, Kondrát

Góly: Pech 2x, Korber 2x, Medřický

Zápas jsme začali v dobrém tempu a kombinaci Körber, Mikeš, Körber, Pech kdy posledně jmenovaný skóroval jsme vedli 1:0. Klasické uspání nás samých tímto gólem využil soupeř a po chybách Krautšnajdra a Körbera, kteří byli líní. Jsme prohrávali 3:1. Dobronín měl občas výpady na naši branku kde výborně zachytal Prchal.

Po změně stran jsme začali důsledněji bránit a také více střílet a to také přineslo vovoce : ) když po přímém kopu Pecha utáhl Medřický svoji kopačku a golman byl jen statik. Pech skóroval střelou z pravé strany. A Körber po jednom ze zavaru u naší brány na něj vyhodil Prchal, a tak měl lehkou cestu ke gólu. Jediná kaňka je žlutá karta Pecha. : (

9.Května VOLNO !!!!!!!!!!!!!

by kif

Torpédo Batelov skončilo v II lize a tak je VOLNO.

A jelikož je volno tak můžeme dělat jiný sport.
Navrhňete co bychom mohli pro své líné těla udělat.

Kolo, běh, cokoliv. Ale zatím to vypadá na kolo. Takže tak

by kif

Ze serveru MK Jihlava. Já jsem na to neměl nervy nic psát.

Branky: Janák 5, Kocmánek 2, Göth, Göth, Pokorný – Homola, Körber, Pech, Prchal

Klasici až do dnešního utkání platili nováčkovskou daň, kdy byli výkony ale chyběli výsledky. To Odbilla má úplně jiné starosti. Nedaří se herně ale body už dokázali získat. Již ve 3. minutě šli do vedení Klasici, trefil se Jakub Goth. V 6. minutě vyrovnal Lukáš Homola. Odbilla šla do vedení, v 9. minutě se prosadil hrající brankář Vojtěch Prchal. Klasici nesložili zbraně a o minutu později dokázali vyrovnat, trefil se Jiří Janák, 2:2. To byl asi startovací gól Klasiků, po něm se strhla lavina šancí, které také dokázali proměňovat. V 16. minutě poslal Klasiky do vedení opět Jiří Janák. V 19. minutě navýšil vedení Vladimír Kocmánek. Silnou chvilku měl Jiří Janák ve 22. minutě, kdy Odbille vstřelil 2 branky, 6:2. Odbilla ještě dokázala snížit v poslední minutě prvního poločasu, trefil se Matyáš Pech. Poločas tedy jednoznačně vyhráli Klasici. Po změně stran pokračovali Klasici ve svých přesvědčivých výkonech. Ve 34. minutě přidal další branku Jan Goth, po něm také Vladimír Kocmánek ve 37. minutě. Odbilla znovu snížila, ve 45. minutě se trefil Jaroslav Korber. Poslední slovo v utkání měli Klasici, ve 47. minutě se trefil po páté Jiří Janák a ve 48. minutě vstřeli pslední branku utkání Tomáš Pokorný. Klasici získali první 3 body, Odbilla jich má na kontě 6.