Category Archives

55 Articles

2023 – konec

by kif

Veliké poděkování pivovaru Bernard a Hostinci u Lípy za možnost uspořádat akci pro Vás. Počasí bylo skvělé. Naprosto ideální . Na startu se sešlo 26 lidí což není noho, ale o to více jsme si to užili. Cestou na Čeřínek jsme se podívali na místo, kde skoro nikdo nikdy nejel, jen pár lidí říkalo, že to znalo. Což mě potěšilo. Tímto bych chtěl také poděkovat kolegovi Zdeňkovi. Protože bez jeho tipů by to asi nebylo tak zajímavé. Cesta z Čeřínku vedla přes skvěle udělanou občerstvovací stanici v Dušejově. A další poděkování, tentokrát Věrušce. Cesta do zborné již vedla potom více méně po cestě asfaltové. Ukončení bylo dlouhé a náročné. Ale krásné.

Děkujeme Vám všem, také pivovaru Bernad (za tombolu), Hostinec u Lípy za podporu a místo.

Fotky jsou k náhlédnutí již nyní a to zde :)

Těšme se…

by kif
Těšme se…

Dle všech předpovědí vypadá, že bude tento rok počasně nadprůměrný. :) Jako že bude hezky. Na kolo uplně ideálně. Trasa je sice po bouřkách a deštích místy ne uplně jedna “A”, ale jelikož se nejde závod, al evyjížďka tak je to v pohodě a když nemůžu tak pomůžu a když nemůžu tak slezu :)

Trasa 2023

by kif

Trasa je již skoro celá projetá. Pojede se směrem na jihozápad od Zborné a dle všeho t obude docela náročné. Sám jsme zvědavý kolik výškových metrů nastoupáme :)

Ale nebojte koriguju kopce co se dá. Takže to vlastně bude skoro po rovině ?:) :) :)

Leták 2023

by kif

Trasa je již vymyšlená. Ladí se pouze maličkosti. Jako že tam nikdo nikdy nejel :), ale vypadá to, že letos bude možné pro nejmenší a malé udělat jenom malé poloviční kolo. Protože se v jednom místě potkáme. Takže snad až přestane pršet, a vyschne cesta, koukneme se do terénu a budeme vědět více :)

Od BILLa 2023

by kif

Čas se kvapně blíží. A to je to co mě děsí :)

Termín máme cestu ještě ne, al eběhem pár dní se to všechno vyjasní a doufám, že počasí a vše bude tak jak má a že se projedme na kole tak daleko jak každý z nás dokáže a snese :)

Sledujet Facebook a nebo spíše naše stránky a na nich Vás již začneme pomalu informovat.

Od BILLa k BILLovi 2022

by kif
Od BILLa k BILLovi 2022
SONY DSC

Děkujeme všem, kteří se zůčastnili vyjížďky a líbila se jim . POčasí bylo nádherné a tak musím zhodnotit, že se to vydařilo.

Děkujeme Hostinec u Lípy a Jardovi za super podporu.

Fotky z posledního ročníku jsou zde klikněte tady

Hisorie minulých ročníků je tady a všechny fotogalerie jsou zde…. :)

Hezký den přeji. Jarda.

Přihlašování již jen do 23:59

by kif
Přihlašování již jen do 23:59

Přihlášení je již možné pouze do 23:59 potom již jenom na místě je možné se přihlásit, protoneváhejte a hlašte se :) Těšíme se na Vás :)

PS: ta kaluž tam možná zůstane, ale hezké počasí bude to říkají rosničky.

Trasa 2022 hotová

by kif
Trasa 2022 hotová

Byla projeta a odsouhlasena trasa. Pro ty, kteří mají rádui phodovější cesty více zpevněné a méně kořenů a bordelu budou letos spokojeni, protože většina trasy je vedena po asfaltových cestách a cestičkách, Al enebojte nebudou jen ty. Vody je v současné době mnoho, všude jak na cestách tak v potocíxh což dokládají přiložené fotografie.

 

 

2022 přihlášení

by kif

Přihlášeno je zatím 5 lidí. Děkuji za včasné přihlášení :) protže díky tomu se dá všechno lépe organizovat.

Kdo se chce podívat kdo je přihlášený a jak je to se zaplacením ať klikne zde…

Kdo se chce přihlásit jednoduše klikni zde….

Bohužel občas se může stát, že přihláška neprojde uplně správně (chyba poskytovatele, nebo něčeho mezi nebem a zemí :) ).

A tak není problém to vyzkoušet za chvilkua.  Nebo napsat mail na odbilla@odbilla.cz a přihlásit se tak.