Podzim 2018

Přes trápení s docházkou jsme se (já ne, měl jsem zlomenou nohu) vždy sešli a tak jsme do posledního kola hráli o udržení ve III. lize, ale bohužel v posledním kole se po domluvě posledního a předposledního stal náš tým prvním sestupujícím. ( první prohrál s posledním a předposlední s druhým). Odešel Jiří komín. Do nového roku se uvidí jestli se sejdeme a nebo na to sere… :)

Podzim 2016

Stejně jako na Jaře se dařilo Áčku porážet a nebo trápit silnější a se slabšímy neuhrát. Střeleckou potenci oslabil svým zraněním Pech ale měl ho zastoupit Čermák. Bohužel zdravotní problémy nedovolili Čermákovi nastoupit k moc zápasům a tak naše střelecká spíše impotence znamenala to že jsme skončili na šestém místě. Za zmínku stojí velmi slušná účast Mikeše, který nám aspoň omladil kádr. Béčko mělo letos problémy celkově z docházkou, kdy ne jeden zápas museli odehrát pouze v 5ti. Takže nakonec desáté a první nesestupové místo v páté lize bylo “úspěchem”

Jaro 2016

DSC_0539Áčko v druhé lize svými kolísavými výkony, kdy dokázalo hrát i pěkné zápasy, skončilo na sedmém místě. Š patně jsme bránili a (-14 gólů) a také střelba nebyla uplně geniální. A Proto 5 vyhraných a 5 prohraných nás umístilo tam kde jsme skončili. Béčko se zahránilo o jediný bod. a skončilo na devátém místě jedinný bod od sestupových pozic.

Podzim 2013

Podzim 2013 A týmu 1. Liga – 9.místo, opět deváté místo, ale tento podzim byl obzvláště vydařený. Na první dva zápasy jsme se dostavili v počtu 6 lidí nebo 5 a potom jeden přiběhnul. V bráně pro změnu stál Körber a tak začátek sezóny nebyl dobrý. POté Körber přestal chodit, ze zdravotních důvodů a hned se párkrát vyhrálo. Bylo to zásluhou  Martina Oberraitera, který naši hru zvedl minimálně o jednu třídu nahoru. V prostřed sezóny to vypadalo docela dobře na klidnou sezónu. Ale liga se začala motat a tak jsme ani s 11 body na kontě neměli jistotu záchrany. Tři kola před koncem jsme mohli skončit na sestupové pozici a nebo také mít stříbro. Vše se vyřešilo dvěmi prohrami. A to s Klasiky a potom s R.U.M.em se kterým jsme proráli jen svojí neschopností. POslední zápas s Atisem jsme zvládli a tak jsme se udrželi. V sezóně Podzim 2013 nás trápila hlavně střelba a proměňování gólů. Šance jsme si vypracovali, ale bohužel nebylo koho kdo by je stoprocentně zakončoval. Jedině Oberraiter. Tomu střelecký prach nenavlhl.

Také v celém roce 2013 nebyla vybrána ani jedna pokuta. Ani za narozeniny a ani za pozdní příchod. Prostě byla daňová svoboda :)

Jaro 2013

Z pohledu A týmu 1. Liga – 9.místo – nejhorší možné rozlosování na úvod roku jsme měli mít FK klasiky, Armagedon, pohárová středa, RUM. To nejhorší na začátek. Natěstí první kolo díky velké nepřízni počasí nebylo odehráno a jak už to tak bývá potom byly velikonoce a proto ani druhé kolo nebylo. Následovalo třetí kolo a rozehra s Armagedonem. První kola skončili tak jak jsme všichni bohužel čekali a První body se začali schánět až po 4tém kole. Kdy se podařilo uhrát cca 10 bodů a začalo se myslet i na vyšší pozice, protože 1.Liga byla dosti vyrovnaná. Ale zápas s Litrpůlem, který nám v ř ti dal 5 gólů, nás vrátil na zem a až do konce sezóny jsme zůstalil na 10 bodech. Z pravidelných hráčů Krejčí, Poul, Frühauf se stali ikony a pracanti. Takže jsme je mockrát neviděli. Někoho vůbec (Frühauf, Poul). Oproti Oberraiterovi, který došel snad i na dva zápasy. Je zajímavé , že jsme oba prohráli :). Ještě jedna zajímavost z celkového počtu 11 utkání se v bráně vystřídali 4. gólmani Hintenaus 4x, Řehá 4x, Körber 3x, Krautšnajdr 7 min z čehož nejméně měl Krautšnajdr a i přesto dopadl nejhůř – zraněná ruka.

Podzim 2012

Po sezóně, která se nám vydařila a se stabilními výkony jsme i když s dvěma zaškobrtnutímy dokráčeli do první ligy, kde se budeme prát s velkou kvalitou. Tým zůstává stabilizovaný a baví se fotbalem. Jelikož toto píši až na jaře 2013, tak je to trošku z odstupem času a s očekáváním nové sezóny.

Jaro 2012

Jaro se týmu A docela povedlo stabilizovali jsme kádr a proto konečná třetí příčka byla krásným zakončením ročníku. I když jsme mohli postoupit a jenom vlastní “hloupostí” nebo neuměním jsme nepostoupili do první ligy.

Podzim 2010

Na podzim roku 2010 jsme přibrali jednoho nekopa do Á týmu :) Aleše Urbana, který nás chtěl, ale bohužel mu to nevyšlo, reprzentovat na Mistrovství České republiky v Malé kopané v Brně kam jsme byli vysláni jako zástupci MK Jihlava. Tento tří denní turnaj jsme zakončili jako druhý nejlepší klub z Jihlavy. Kdy před námi skončil akorát mistr Armagedon. Na dalším turnaji Kvasar CUP jsme jeli v sestavě minimalistické (Körber, Kováč). I přes to jsme nedosáhli výše jak loni a skončili v semifinále.

 • A tým – První zápasy jsme se rozkoukávali na to abychom ukázali , že umíme hrát. Proti Pohárové středě jsme zahráli jeden z nejlepších zápasů sezóny. Do 6 zápasu jsme měli vždy navrch. Poté začala zase naše křivka výkonosti dosti kolísat a tak nevyrovnanými zápasy jsme jezdili jak po sinusoidě. Nakonec ale 6 příčka není zase tak hrozná. I když po této sezóně by každý z nás našel jeden zápas , který se nám nepovedl a díky těmto maličkostem bychom byli minimálně na třetí pozici.
 • B tým

Jaro 2010

Jaro začalo trochu smutně, jelikož nám odjelo srdce našeho mančaftu Josef Krejčí na Nový zéland a celý rok ho neuvidíme. Další změnou v tomto roku bylo to, že B-tým který hrál 4.ligu, tak si sehnal jiného sponzora a odešel za penízema pod jiný název. Paintball-JI. A tak se C-tým posunul na pozici B-týmu v deváté lize. Poslední novinka byla ta, že jsme v zimě obdrželi kompletní sadu nádherných dresů od sponzora Božkov. Které mají elegantní zelenou barvu a jdou nám k pleti.

 • A tým – Přes nevyrovnané výsledky kdy jsme hráli velmi dobře proti nejlepším týmům a jenom náhodou jsme neporazili pozdějšího vícemistra jsme se ale stále potáceli v sestupových vodách a nebylo jasné do posledních kol zdali se zachráníme. Ovšem zodpovědná hra zezadu a tři výhry s těžkými soupeři nás vytáhly na sedmou příčku. Kterou jsme mohli v posledním kole ještě vylepšit. Ale tam se ukázalo, jak máme nevyrovnané výsledky a prohráli jsme s předposledním týmem.
 • B tým – Mašina která jela z 11.ligy se zastavila prozatím v 9.lize. I náš B-tým měl nevyrovnané výsledky kdy ze začátku jeho hra nebyla nijak oslnivá ale výsledky nádherné a přesvědčivé. Bylo to také tím že za B tým hrál Čermák a Kováč. Ale lidem z lavičky připadalo, že se celý tým moc na tyto špílmachry spoléhá a tím pádem se “ulejvá”. To se ukázalo na konci sezóny, kdy zranění a únava byla vidět na těchto dvou hráčích a celý tým nebyl schopen vstřelit góla. Ale i přes toto konečné trápení bylo 4.místo dobré.

Podzim 2009

 • A tým – s cílem udržet se v 1.lize jsme bojovali zuby nehty, kopačky, chrániče, čepice, rukavice, … a tato bojová nálada a neuvěřitelná chuť vyhrát nás dostala až na naše nejlepší historické umístění na 3.příčku v 1.lize .
 • B tým – Na jaře sice spadli do nižší ligy, ovšem na podzim se excelentně vrátili z 1.místa a svým soupeřům nedali žádnou šanci svůj post jakkoliv ohrozit. Ovšem je to naposledy, co u nás působil tento tým. Rozhodli se odpojit se z našeho klubu a dál bude působit pod jiným názvem.
 • C tým – Jak na jaře, tak i na podzim jsme ukázali, že to není jen o tom být profesionálem, ale že i rekreační sportovci s chutí vítězit a ohromným smyslem pro srdečné podání maximálních výkonů dovedou zaskočit i trénované týmy. A tak jsme se se svojí bojovností ocitli opět o další ligu výše.

Jaro 2009

Na jaro 2009 jsme nasadili do všech soutěží malé kopané hned 3 týmy www.odbilla.cz “A”,”B”,”C”. A to do lig : A- 2 liga, B- 4. liga, C- 11.liga. Ve všech ligách malé kopané k Jaru 2009 není jediný jiný klub, který by měl takto širokou základnu.

A-team B-Team C-Team
 • A tým – Díky změně přístupu hráčů a vedení k malé kopané jsme kádr zeštíhlili (kdo nechodil pravidelně, byl vymazán ze soupisky. A to se blahodárně podepsalo na výsledcích, které díky tomu jak hrou tak gólově stoupaly. Z dřívějšího průměru chození na zápasy (5x) se zvedl na 8,4 zápasu na sezónu. Přičemž Čermák, Kováč, Krejčí, Poul byli na všech 11 zápasech. A co je hlavní, tým za celou sezonu prohrál jenom jednou a to mu ještě chyběl gólman. Z čehož plyne, že jsme právem po zásluze postoupili do 1.ligy.
  • Peníze za Jaro 2009 v našem A týmu …….zde
 • B tým – Bohužel, u B týmu to bylo naopak – sestup do 5. ligy. I přes to, že Švestka, Hejda, Dvořák a dalo by se říct i Bratršovský chodili pravidelně, nestačilo to na udržení se ve 4.lize. Kdyby byl v tomto teamu lepší gólman a lepší morálka, určitě by to nedopadlo takto katastroficky.
 • C tým – V první sezóně tohoto nejnovějšího teamu, který vznikl v hospodě U Jakuba, šlo hlavně o to aby se rozehrál na příští sezóny, neboť více jak polovina hráčů už si pár let s balonem nezakopali. A to se mu podařilo, když ke konci porazil i prvního v tabulce.

Podzim 2008 – Ani tuto sezónu jsme nezářili a velmi nevyrovnanými výkony jsme obhájili zuby nehty v posledním kole udržení v soutěži. Skončili jsme nakonec na úžasném osmém místě.

Jaro 2008 – V prvním roku působení to nebylo moc slavné a přes postupové ambice jsme se zachránili :)

B-tým – Tým vznikl zhruba před 11 lety jako KMK Helenín, mezitím se přejmenoval na EFC Helenín a taky podle sponzora na Restaurace u Lyžaře, pohyboval se ve druhé a poté ve 3 lize. Po pádu do 4 ligy došlo k rozdělení s KMK Helenin a k přejmenování na Union bar na podzim 2006, kde se tým pohybuje dodnes. Velká změna přišla v létě (2008) kdy se tým po řadě odchodů spojil s týmem Odbilla z 2 ligy a nový název týmu je Union bar – Odbilla “B”. Na začátku sezony Jaro 2009 se tým jmenuje oficiálně www.odbilla.cz “C” .

A-Tým Od Billa vznikl roku 2008 v zimě a to tím, že zanikl dlouho žijící tým FC Pávov , který velmi úspěšně působil dlouhá léta ve všech ligách malé kopané(ve všech ligách znamená, že i v první lize :-) )…..

Historie umístění:

www.odbilla.cz:

P10 – 1.liga – 6.místo

J10 – 1.liga – 7.místo

P09 – 1.liga – 3.místo

J09 – 2.liga – 2.místo

2008 – 2.liga – 7.místo a 8.místo

_________________

FC Pávov:

P07 – 2.liga – 10.místo

J07 – 1.liga – 11.místo

P06 – 1.liga – 7.místo

J06 – 2.liga – 1.místo

P05 – 1.liga – 11.místo

J05 – 2.liga – 3.místo

2004 – 2.liga – 5.místo  a 4. místo

P03 – 2.liga – 7.místo

J03 – 3.liga – 2.místo

2002 – 4.liga – 3.místo a 1.místo

P01 – 4.liga – 7.místo

J01 – 5.liga – 2.místo

2000 – 5.liga – 3. a 6.místo

1999 – 6.liga – 4.místo