Category Archives

8 Articles

Přihlášení jen na místě

by kif
Přihlášení jen na místě

Obline přihlášení již nenáí možné. Je možné se přihlásit již jenom na místě.  A to za 300 kč, budeme připraveni od 11:00 a pro ty, kteří přijdou na start máme i tak vše připraveno.

Trasa je vyznačená a připravená Zde je pár fotek aby jste viděli jak to bude vypadat.

Počasí….

by kif

Ach to počasí.. vypadá skvěle :) mezi deštěm a deštěm máme volno a povoleno startovat huráááááááá

 

Novoroční výšlap.

by kif

Pro toho kdo se koukne na tyto stránky a chtěl by jít s námi n anovoroční výšlap. A ť dá vědět mailem nebo SMS. A dorazí 1.1.2018 v 10:30 na městské nádraží v Jihlavě odkud jede vlak do Dolní Cerekve. Tam se půjde pěšky na turistickou chatu Čeřínek, tam se dá pivečko a půjde se do Kostelce na vlak, který jede buď v 16:15 nebo 16:47 a nebo pro opozdilce 18:15 nebo tak nějak. Vezměte si s sebou reflexní prvky a čelovky, okolo 16:00 již je tma a budeme se pohybovat po silnici mimo obec.

 

FC REAL:WWW 8:7

by kif

Sestava: Hintenaus,Kováč,Krautšnajdr,Körber,Koňská,Pech,Mikeš,Šťastný, Tobolka,Prchal,Jonáš

Prohráli jsme se ctí a zahráli jsme si férové utkání pro diváky. Děkujeme všem za udržení sezónu a snad se v další vrátíme. A budeme se scházet.

7 týmů je přihlášeno.

by kif
7 týmů je přihlášeno.

V sobotu bude, pokud vše bude tak jak má připraveno sedm týmu. Hrát se bude každý s každým. O titul Mistra světa amoleta :) dneska v odpoledních hodinách se po Kadetech KSČM přihlásili ještě Monsters. Předpokládá teplota by měla být pod nulou. Tedy dnešní předpověď vypadá na to že bude zima cca -3 a vítr jen takový malý cca 3m/s takže bude pocitově větší zima. Proto doporučujeme aby teplé oblečení, čepice, rukavice, šátky a jiné teplé doplňky nezůstali doma. I když bude tak jako každý rok připravena varnici s teplým čajem. Který bude pomalu chladnout. ;)

Pojďme protáhnout těla….

by kif

Přidáváme jednu vypečenou akci, které se chceme, a taky , zůčastníme. Přijďte si zazávodit sami se sebou, proti vzduchu a proti časové rafičce.

Šlapka Vysočiny 2016 - 23.ročník

Šlapka Vysočiny 2016 – 23.ročník