Category Archives

69 Articles

SK Vidle

by kif
SK Vidle

Jsou prvním týmem, který se přihlásil a zaplatil startovné, těšíme se i na ostatní, kteří se již ozývají. V současné chvíli máme předpřihlášené 4 týmy. Další se ještě stále mohou hlásit. :) Sportu ZDAR.

TURNAJ 2019

by kif

Vážení sportuchtivý. Fotbalový venkovní zimní turnaj bude . Bude se konat dne 21.12.2019. Na místě jako vždy. A informace máte jako vždy zde. Pokud chcete více informací tak se ozvěte mailem a nebo telefonem a nebo přes Facebook (Tým Odbilla).

Fotbalový Trunaj 2019

Fotbalový Trunaj 2019

Fotbal 6.6.2018 – 18:15

by kif

POslední zápas, který se hraje v normální termín. Tedy v 18.15 a tak bychom mohli po tomto zápase jít na jedno pivo a udělat si “závěrešku” jelikož jsme se již zachránili :) Potom samozřejmě můžeme jít také před a nebo po zápase, ale zápasy se hrají od 20:15. Což není ideální.

Dvojzápas vyšel na výbornou

by kif

6 bodů ze dvou zápasů To je skvělý. Hlavně ta účast byla super a děkuji Vám za ní. Také na pivo šlo víc lidí než normálně :) i já jsem šel 2x :) takže SUPER :)

Rozlosování

by kif

Takže žerty stranou. :) Petr měl dobrý dotaz, který ty termíny jsou správné. A je to tak že správné termíny máme ny stránkách:   Rozlosování

Rozdíl je v zápase 16.5.2019 a poslední kolo nebude poslední ale předposlední, protože se tam bude dohrávat 4.kolo.

HOWGH

PS: Prohráli jsme po velkém boji s ALPHA teamem. Byl to boj a velká škoda, že nás nebylo víc, abychom urvali nějaký ten bodík. Ale kluci podali srdnatý výkon. První stracené body, které si vezmeme v dalsím kole zpět.

První dve kola MK (malé kopané)

by kif

I přes potíže jsme jsme vyhráli obě první kola. První kolo nás bylo dokonce 4 na střídání a další dva došli jen se kouknout. Prostě úžasné. Výhra nad ASAPO-POlná 3:6 stačila. Druhé kolo prti Ajtakrajta bylo o poznání horší a po první půli jsme prohrávali 0:2 ale nakonec jsme se vzchopili a otočili výsledek na konečných 7:3 když poslední gól jsme dostali s hvizdem pana rozhodčího.

Malá kopaná-Jaro 2019

by kif

Fotbal bude. Už je jasné, že Malá Kopaná začíná dne 4.4.2019 a to v 19:15 , Asapo – Kavčí Hory POLNÁ – www.odbilla.cz “A”. Takže najít kopačky oprášit batohy. Najít dresy a vyrazit na fotbal. Potom asi bude nutné jednání. V některé restauraci. Jelikož Šalšak je zavřený Jakub taky. Takže jednání asi v Pivovarské restauraci.

Kdo chce naimportovat do svého google účtu všechny fotbaly tak si může soubor ImportGoogle_Jaro2019   a návod na to jak je zde na internetu 

Turnaj 2018 – Fotografie

by kif

Zde máte fotogalerii :