Category Archives

91 Articles

Ohlédnutí za turnajem 2023

by kif
Ohlédnutí za turnajem 2023

Rok 2023

23.12.2023 – Teplota okolo nuly a stálé sněžení s větrem okolo 3 m/s to bylo letošní počasí turnaje. Oproti loňského roku jsme se ani nesnažili sníh odhrabat. 20 cm sněhu se opravdu nedá nikam dát. Během turnaje nasněžilo dalších cca 8 cm :) A tak se turnaj konal na fotbalově neregulérních podmínkách. Uprostřed se to tak trošku rozšlapalo, ale na lajnách bylo stále sněhu víc než dost, A tak když někdo spadnul do sněhu nebyl skoro vidět :). Do turnaje se přihlásilo a dostavilo všech 8 týmů. I když některé týmy měli v kalamitě problém se dostat na hřiště. A tak ze začátku byl trochu zmatek. NPO, SK Badgers, Monsters, Fitness Factory, Benfika, Kamikadze, Fk Krtkovy Lopaty, Bedr.  To byly týmy, které se přihlásili a dostavili. Hrací čas byl ustanoven na 10 minut a tak s ehrálo ve velkém tempu, i když někomu těch 10 minut pauzy připadalo jako dlouhá doba a mrznuli. Celý turnaj vyhráli Fitness Factory kteří dle mých zápisů neobdrželi ani jediný gól a neprohráli ani jeden zápas. Na druhém místě skončila Kamikadze  a třetí  Monsters. Poděkovat bych chtěl rozhodčím (Čenda a Ondra )  ,kteří pískali přesně a spravedlivě. A poděkování také Hostinci u lípy, který nám turnaj zasponzoroval. Děkujeme.

Zde odkazy na tabulka (klikněte zde) a zápasy (klikněte zde) turnaje .

2023 turnaj dohrán

by kif
2023 turnaj dohrán

S velký poděkováním a respektem  píši tyto řádky. Ve velmi těžkém terénu, kdy celou dobu turnaje sněžilo se sešlo i když se zpožděním všech 8 týmů. A na neregulérních fotbalových podmínkách se odehrály všechny zápasy s nadšením a radostí. Turnaj vyhrál tým Fitness Factory, který jako jedinný neochutnal hořkost porážky. Další výsledky budou přepsány v nejbližších dnech. Fotek není mnoho ale v galerii přeci jen nějaké najdete.

Počasí & Rozlosování

by kif
Počasí & Rozlosování
Rozlosování pro zvětšení klikněte

Rozlosování pro zvětšení klikněte

Turnaj začína a startuje v 9:00 takže prosím o to aby jste se dostavili aspoň v 8:55 :) aby se případné problémy stihli vyřešit :) Doladit týmy a tak :)

Počasí bude jaké bude a proto přizpůsobte oblečení nastálé situaci. Má  foukat a bud ezřejmě sněžit a nebo pršosněžit. Takže základ bude dobré neklouzavé obutí a teplou bundu. :)

Rozlosování je již hotové. Hrací čas bude 10minut což bude v celkovém počtu zápasů 70 minut hrací doby. Takže turnaj by měl končit chvilku po 12:00 v Sobotu. O ceny se nám postará Hostinec u Lípy a dobrou náladu nám jistě zajistí připravený čaj s citrónem. A možná také něčím na zahřátí. :)

Pokud bych mohl poprosit ty co přijedou autem a mají doma nějaké hrablo a vešlo by se jim do auta. (Vím je to hodně podmínek :) ) Tak nechť ho vezmou, protože nevíme jak bude vypadat hřiště . A každá ruka se bude hodit. Ráno připravíme co bude možné, ale zázraky se dělat nedají. A tak budou stejně jako loni připravené na 100 procent lajny a brankoviště. Uvidíme dle sněhové nadílky.

Všech 8 týmů nahlášeno

by kif
Všech 8 týmů nahlášeno

Počasí nevypadá moc přívětivě, ale to nevadilo tomu aby se přihlásilo všech 8 týmů. Během dneška/zítřka připravím rozlosování a umístím ho na web aby jste věděli jakej to bude šrumec :) protože to bude rychlost :) aby jste moc nevychladli a byli stále připraveni hrát. Sledujte i nadále web budu zde umisťovat novinky. na FB to nějak už nestáhám :)

Můžete se zde podívat na historii našeho turnaje.

Fotbalový turnaj 2023

by kif
Fotbalový turnaj 2023

7 týmu nahlášených zapříčinilo to, že se turnaj uskuteční.

Děkujeme za důvěru. A těšíme se na Vás. V 9 hodin  v sobotu. Raději prosím sledujte web, kvůli tomu, že kdyby napadlotrochu sněhu. Tak by nebylo špatné přijít dříve a  trošku odhrnout lajny, ale doufáme, že toho sněhu nebud emoc a nezhatí nám to naši chuť na to si pěkně zahrát.

Turnaj 2023

by kif
Turnaj 2023

Dobrý den prosím Vás kdo by měl zájem o turnaj prosím nechť napíše na mail odbilla (zavináč) odbilla.cz a nebo na facebook Tým Odbilla.  POdle počtu účastníku bychom se domluvili na konání či nekonání turnaje.

Děkujeme za přízeň a Váš čas při shánění lidí do svých týmů. Vím, že to není jednoduché a tak si toho velice vážím.

Turnaj 2022 za námi

by kif

Přihlášeno bylo 6 týmů. Což by bylo uplně ideální, ale tým FC No Name se nedostavil a tak bylo jenom 5 týmů : Nábytek Duchoň, Fitness Factory, ŽST, Taurus, www.odbilla.cz.  V zimním počasí že by se dalo krájet jsme odehráli po 15 minutách 10 zápasů a spokojení jsme se rozešli po vítězném tažení ŽST které  nastřílelo zároveň nejvíce gólů a mělo nejlepšího střelce Voráče, domů. Poděkování všem účastníkům a přítomným. Koukněte se do historie kde je také fotogalerie, al ejelikož nebylo moc dobré počasí tak ani fotografií není mnoho. :)

Zde odkazy na tabulku (klikněte zde) a zápasy (klikněte zde) turnaje .

6 týmů na startu :)

by kif

Pokud někoho neodradí počasí tak by mělo být ideální počet týmů na počasí.

Pokud by někdo neměl tým a chtěl si i přes to zahrát. Myslím si. že se většinou v nějakém týmu najde jedno místečko na to aby jsme si mohli zasportovat. A proto dorazte :)

Bude se hrát 1 x 15 minut

Zde je rozlosování :

5 týmů jistých

by kif

Na soupisce máme 5 týmů. Vzhledem k počasí ideální počet, ještě se tam ukáže asi také 6 tým, který nenaruší rozlosování a tak se teple oblečte a těšte se na kopanou :)

Turnaj přihlášené týmy

by kif
Turnaj přihlášené týmy

Na turnaj jsou přihlášeny 4 týmy a další tři jsou v procesu rozhodování. Již se mě také někdo ptal na to jestli to bude za každého počasí. A odpověď je skoro jasná. :) ANO protože jsme dospělí a umíme se obléct na to že bude zase po 6ti letech pod nulou. Když s epodíváte do historie fotbalu. Bylo všelijaké počasí, ale turnaj je naplánován tak, že nebudou velké prostoje mezi zápasy. Ve čtvrtek/pátek bude uveřejněno  rozlosování.

ANO hraje se každého počasí