Category Archives

81 Articles

Turnaj 2022

by kif
Turnaj 2022

Pokud se nic vážného nestane BILLův turnaj který se bude konat 17.12.2022 bude a bude ve stejném formátu jako předešlé ročníky. A to maximálně 8 týmů. Startovné 300 kč/tým. Během tádne připravím plakátek a pošlu to do světa. Již vím  o třech týmech, které se zůžastní, takže bude již jenom 5 týmů volných proto neváhejte a pište. Volejte, nejlépe napsat na odbilla@odbilla.cz .

TURNAJ 2021 – Zrušen

by kif

jak jsem předpokládal. bohužel pozdním vyhlášením termínu jsem byl nusen tento turnaj neuspořádat. Omlouvám se Všem, které jsem tímto namotivival a pak nic nebylo. SNa příští rok bud příznivější.

Krásné Vánoce a Nový rok.

Fotbalový turnaj 2021

by kif

Jelikož je situace jaký je. (Na hovno)

Tak se ptám takto lehce pozdě, zdaliby byl zájem o turnaj. který by se konal tuto sobotu 18.12.2021. Vím, že je to hooodně pozdě vyhlášené, ale kdo by měl zájem ať se mi ozve a dle počtu týmů bychom se rozhodli, jestli se turnaj uskuteční. Samozřejmostí je že nebude čaj, protože je to takový jaký to je. Kdo by měl zájem ať se ozve. Jarda 606772055

Termín ukončení “prihlášek” rozhodnutí o startu  turnaje je čtvrtek 19:00.

Dík Jarda

PS: Jeden tým (Nábytek Duchoň) již přislíbil účast.

Turnaj 2019 – konec

by kif
Turnaj 2019 – konec

Celé turnajové dopoledne bylo 6 stupňů na začátku svítilo i slunko a znepříjemnovalo tak na hřišti u bazénu  hru, ale potom se zatáhlo a bylo velmi příjemné spíše podzimní počasí. Což ale nevadilo nikomu. Nepršelo a bylo skoro bezvětří. Na turnaj se přihlásilo všech možných 8 týmů a tudíž bylo rozhodnuto, že s ebude hrát 10 minut. Rozhodčí Pavel, Jirka Š. , Lukáš .K. a Jarda byli připraveni, ale několik týmů nemělo dostatek hráčů a tak se i Jarda s Lukášem museli hrát. Tymy SK Vidle, NPO, Monsters, www.odbilla.cz, ŽST, Nábytek Duchoˇm, ABUS Gastro “B”, Nerazzurri sehrály velmi vyrovnaný turnaj kdy ze začátku turnaje zápasy končili výsledky o gól a nebo remízou. Turnaj vyhrál tým ŽST s jedinou porážkoou. Poděkování patří Ježek Pivovar, Hostinec u Lípy. Zde odkazy na tabulku (klikněte zde)azápasy (klikněte zde)turnaje .

Chtěl bych se omluvit Nábytku duchoň přehlédl jsem jednu remízu a tak měli 5 bodů stejně jako NPO , ale dostali více gólů a tak skončili stejně na posledním místě.

Děkujeme všem účastníkům za účas.

Rozlosování hotové

by kif
Rozlosování hotové
Turnaj 2019

…. a připravené na sobotu. Přihlášeno 8 týmů a to je maximáolní počet účastníků. Proto jsem již vytvořil rozlosování aby se vědělo jak a kdo a v kolik hraje. Bude to zase fofr a doufám , že i oslava sportu a dotbalu především.

Rozlosování 2019

Rozlosování 2019

A je plno

by kif
A je plno
Nerazzurri

Poslední tým s enahlásil a je velmi pravděbodobné, že zaplatí a dostaví se , protože Nerazzurri je dalo by se říct stálý účastník našeho turnaje.  Tak kompletní seznam týmů je zde

Sedmý tým na listině

by kif
Sedmý tým na listině
Nerazzurri

ABUS Gastro “B” se přihlásil a zaplatil startovné a tek se nám turnaj rozrostl na 7 týmů. Uvidíme,  zdali se ještě ozve nějaký 8 tým. Těšíme se na Vás v Sobotu.

Svět se zbláznil :) Děkujeme

by kif
Svět se zbláznil :) Děkujeme
Turnaj 2019

Tak dneska jsem se lekl. Ptáte se proč? Dneska se přihlásilo a zaplatilo 5 týmů najednou a to :

  1. NPO
  2. ŽST
  3. Nábytek Duchoň
  4. www.odbilla.cz
  5. Monster

Takže se může přihlásit a zaplatit již jen jeden dva týmy. A to nám dělá radost, protože již dnes máme jistotu že se zítra bude hrát. Tedy jako samozřejmě 21.12.2019.  Všechny týmy, které jsou nahlášené a zaplacené najdete na tomto odkazu……