by kif

Ze serveru MK Jihlava. Já jsem na to neměl nervy nic psát.

Branky: Janák 5, Kocmánek 2, Göth, Göth, Pokorný – Homola, Körber, Pech, Prchal

Klasici až do dnešního utkání platili nováčkovskou daň, kdy byli výkony ale chyběli výsledky. To Odbilla má úplně jiné starosti. Nedaří se herně ale body už dokázali získat. Již ve 3. minutě šli do vedení Klasici, trefil se Jakub Goth. V 6. minutě vyrovnal Lukáš Homola. Odbilla šla do vedení, v 9. minutě se prosadil hrající brankář Vojtěch Prchal. Klasici nesložili zbraně a o minutu později dokázali vyrovnat, trefil se Jiří Janák, 2:2. To byl asi startovací gól Klasiků, po něm se strhla lavina šancí, které také dokázali proměňovat. V 16. minutě poslal Klasiky do vedení opět Jiří Janák. V 19. minutě navýšil vedení Vladimír Kocmánek. Silnou chvilku měl Jiří Janák ve 22. minutě, kdy Odbille vstřelil 2 branky, 6:2. Odbilla ještě dokázala snížit v poslední minutě prvního poločasu, trefil se Matyáš Pech. Poločas tedy jednoznačně vyhráli Klasici. Po změně stran pokračovali Klasici ve svých přesvědčivých výkonech. Ve 34. minutě přidal další branku Jan Goth, po něm také Vladimír Kocmánek ve 37. minutě. Odbilla znovu snížila, ve 45. minutě se trefil Jaroslav Korber. Poslední slovo v utkání měli Klasici, ve 47. minutě se trefil po páté Jiří Janák a ve 48. minutě vstřeli pslední branku utkání Tomáš Pokorný. Klasici získali první 3 body, Odbilla jich má na kontě 6.