Yearly Archives

46 Articles

Turnaj 2016

by kif

​Fotka je sice ze začátku turnaje ale ani to nemění nic na faktu, že 8 ročník turnaje je za námi. V mrazivém pocasi na nás sice občas vykouklo sluníčko ale teplota se pořád pohybovala okolo minus dvou třech stupňů. Na start dorazilo všech sedm týmu. Jelikož ne všechny týmy dorazili včas tak se nám v našem časovém plánu udělal nepořádek. Přes všechny tyto nepříjemnosti. Se snad všechno podařilo vyřešit a celý turnaj proběhl bez větších komplikací. Celý turnaj vyhrál tým Mercurias 88 který nepobral jediný zápas.  O druhém a třetím a čtvrtém místě musely rozhodnout vyřešené góly. A tak minulý vítěz ŽST “B” skončilo druhé a Monsters skončili třetí. Velké poděkování patří sponzorům Pivovar Ježek a Hostinec u Lípy, kteří dodali ceny pro všechny týmy. Děkujeme také účastníkům za sportovní výkony.

Zítra v 9:00 to vypukne

by kif

Úderem 9:00 zítra odstartuje 8 ročník turnaje. Pokusíme se pro ty, kteří nestíhají se ani podívat tak třeba i něco posílat nejen na stránky, ale třeba i na náš facebook. Prosíme jenom účastníky. Aby přišli včas a mohli jsme tak zahájit turnaj oopravdu okolo 9:00 :) Zítra zdar :)

7 týmů je přihlášeno.

by kif
7 týmů je přihlášeno.

V sobotu bude, pokud vše bude tak jak má připraveno sedm týmu. Hrát se bude každý s každým. O titul Mistra světa amoleta :) dneska v odpoledních hodinách se po Kadetech KSČM přihlásili ještě Monsters. Předpokládá teplota by měla být pod nulou. Tedy dnešní předpověď vypadá na to že bude zima cca -3 a vítr jen takový malý cca 3m/s takže bude pocitově větší zima. Proto doporučujeme aby teplé oblečení, čepice, rukavice, šátky a jiné teplé doplňky nezůstali doma. I když bude tak jako každý rok připravena varnici s teplým čajem. Který bude pomalu chladnout. ;)

Turnaj již v Sobotu

by kif
Turnaj již v Sobotu

Do dnešního dne se přihlásili 4 týmy. Což není mnoho, ale aspoň si krásně zahrajou. :) Přihlášení jsou Nohy po obrně, ŽST “B”, Merkurius 88, Nerazzurri.  A ještě jedna novinka je tady. Není to 7 ročník, ale 8 ročník. Hostinec u LípyPivovar Ježek přislíbil ceny pro účastníky. Takže se máme jistě na co těšit.

FC Atis dostal 10:1

by kif

Sestava: Hintenaus, Kondrát, Körber, Krautšnajdr, Mikeš, Tobolka, Vlach, Smolík, Medřický

Góly: Mikeš 3x, Vlach 3x, Krautšnajdr 2x , Medřický

Vyhráli jsme. Ale naše potence je krutě za limitem. Protože počet spálených šancí převyšuje počet gólů tak desetinásobně. Vlach a Mikeš byly tento zápas největším důkazem. :) Co se dá nedat:) . Soupeř moc neběhal a jeho střelecká muška byla horší jak naše, proto jsme vyhráli. Příští zápas bude asi o něčem jiném.

Výhra Klíďo Píďo Telč

by kif

Sestava: Hintenaus, Körber, Kondrát, Krutšnajdr, Vlach, Tobolka, Smolík, Medřický, Prchal, Mikeš

Góly: Prchal 2x, Kondrát, Körber, Medřický

Nastoupili jsme skvěle to je pravda a rychle vedli po gólech Prchala a Kondráta 2:0 , ale bohužel to bylo na celou půlhodinu celé. :( A po chybách Kondráta a Medřického, kdy jeden hráč udělal 3x to samé jsme prohrávali 3:2 Naštěstí ale 15 minut před koncem již soupeři asi pomalu docházeli síly a tak jsme je začali pomalu přehrávat a po gólech Prchala, Körbera a Medřického jsme strhli vedení na svojí stranu. A zase klasika.. :( posledních 5 minut do konce jsme se báli o výsledek protože jsme dostali krásnou šíbu od zase stejného hráče.  5:4 výhra za to, že jsme hráli 15 minut není špatný.

Football Attack s námi prohrál 4:3

by kif

Sestava: Hintenaus, Mikeš, Tobolka, Krautšnajdr, Körber, Tobolka, Kondrát, Smolík

Góly: Körber, Smolík, Mikeš, Krautšnajdr

Football Attack na nás vlítl jak vítr a během chvilky jsme po chybě Hintenause a Mikeše prohrávali 1:0 . Největší palič  dne byl Körber , který nedal ani do prázdné brány. Ale naštěstí se jednou trefil :). Poté se ještě trefil Smolík po individuální akci. Mikeš donutil protihráče ke vlastnoskórování. A nakonec Krautšnajdr krásně zasunul gólmanovi :) asi mezi nohy. Hintenaus si vybral druhou slabou chvilku a gól z půlky od druhého gólmana pustil asi z kolegiality :)

Klasici “B” prohra 10:7

by kif

Sestava: Hintenaus, Körber, Čermák, Kondrát, Smolík, Medřický, Prchal, Krautšnajdr

Góly:Čermák 4x, Smolík, Medřický, Hintenaus

Nebudu se rozepisovat, protože jsme to všichni…. no slušně řečeno … nehráli jsme dobře. Hráli jsme jen to, co nám dovolil soupeř. Soupeř si držel tří gólový rozdíl skóre a proto nám dovolil i v klidu skórovat. Naše obrana byla děravá jako sejto. A proto jsme dostali to co jsme dostali. Zapomenout a od příštího zápasu znovu lépe… a o mnoho :)