Yearly Archives

25 Articles

Turnaj 2019 – konec

by kif
Turnaj 2019 – konec

Celé turnajové dopoledne bylo 6 stupňů na začátku svítilo i slunko a znepříjemnovalo tak na hřišti u bazénu  hru, ale potom se zatáhlo a bylo velmi příjemné spíše podzimní počasí. Což ale nevadilo nikomu. Nepršelo a bylo skoro bezvětří. Na turnaj se přihlásilo všech možných 8 týmů a tudíž bylo rozhodnuto, že s ebude hrát 10 minut. Rozhodčí Pavel, Jirka Š. , Lukáš .K. a Jarda byli připraveni, ale několik týmů nemělo dostatek hráčů a tak se i Jarda s Lukášem museli hrát. Tymy SK Vidle, NPO, Monsters, www.odbilla.cz, ŽST, Nábytek Duchoˇm, ABUS Gastro “B”, Nerazzurri sehrály velmi vyrovnaný turnaj kdy ze začátku turnaje zápasy končili výsledky o gól a nebo remízou. Turnaj vyhrál tým ŽST s jedinou porážkoou. Poděkování patří Ježek Pivovar, Hostinec u Lípy. Zde odkazy na tabulku (klikněte zde)azápasy (klikněte zde)turnaje .

Chtěl bych se omluvit Nábytku duchoň přehlédl jsem jednu remízu a tak měli 5 bodů stejně jako NPO , ale dostali více gólů a tak skončili stejně na posledním místě.

Děkujeme všem účastníkům za účas.

Rozlosování hotové

by kif
Rozlosování hotové
Turnaj 2019

…. a připravené na sobotu. Přihlášeno 8 týmů a to je maximáolní počet účastníků. Proto jsem již vytvořil rozlosování aby se vědělo jak a kdo a v kolik hraje. Bude to zase fofr a doufám , že i oslava sportu a dotbalu především.

Rozlosování 2019

Rozlosování 2019

A je plno

by kif
A je plno
Nerazzurri

Poslední tým s enahlásil a je velmi pravděbodobné, že zaplatí a dostaví se , protože Nerazzurri je dalo by se říct stálý účastník našeho turnaje.  Tak kompletní seznam týmů je zde

Sedmý tým na listině

by kif
Sedmý tým na listině
Nerazzurri

ABUS Gastro “B” se přihlásil a zaplatil startovné a tek se nám turnaj rozrostl na 7 týmů. Uvidíme,  zdali se ještě ozve nějaký 8 tým. Těšíme se na Vás v Sobotu.

Svět se zbláznil :) Děkujeme

by kif
Svět se zbláznil :) Děkujeme
Turnaj 2019

Tak dneska jsem se lekl. Ptáte se proč? Dneska se přihlásilo a zaplatilo 5 týmů najednou a to :

  1. NPO
  2. ŽST
  3. Nábytek Duchoň
  4. www.odbilla.cz
  5. Monster

Takže se může přihlásit a zaplatit již jen jeden dva týmy. A to nám dělá radost, protože již dnes máme jistotu že se zítra bude hrát. Tedy jako samozřejmě 21.12.2019.  Všechny týmy, které jsou nahlášené a zaplacené najdete na tomto odkazu……

NPO

by kif
NPO
Turnaj 2019

Nohy po obrně NPO, klasický to tým na našem turnaji již zaplatil startovné a je přihlášen. A uvidíme se v sobotu 21.12.2019.

4 týmy na listině

by kif
4 týmy na listině
Rozhodčí nejlepší

Máme přihlášené 4 týmy a pátý se ohlásil telefonicky. Takže s enám to pěkně plní a uvidíme kolik týmů se nakonec sladí. A bude na turnaji. Po dlouhé době se někdo odhodlal i z pořadatelského týmu www.odbilla.cz aby dal dohromady tým a přihlásil se. Za to patří velký klobouk dolů Jirkovi.

SK Vidle

by kif
SK Vidle

Jsou prvním týmem, který se přihlásil a zaplatil startovné, těšíme se i na ostatní, kteří se již ozývají. V současné chvíli máme předpřihlášené 4 týmy. Další se ještě stále mohou hlásit. :) Sportu ZDAR.

TURNAJ 2019

by kif

Vážení sportuchtivý. Fotbalový venkovní zimní turnaj bude . Bude se konat dne 21.12.2019. Na místě jako vždy. A informace máte jako vždy zde. Pokud chcete více informací tak se ozvěte mailem a nebo telefonem a nebo přes Facebook (Tým Odbilla).

Fotbalový Trunaj 2019

Fotbalový Trunaj 2019