Triatlon za námi

by kif

Dne 3.6.2017 se uskutečnil NE-všední triatlon o délce 300m plavání, minimálně 20 km na kole a něco málo pod 3km běhu do Šacberku. Za krásného a sluného počasí kdy za skoro žádného větru a mráčku teploty  dosahovali 28 stupňů se na start postavilo 20 lidí a 6 štafet o třech lidech. Takže dohromady. V plavecké části dominovali plavci JPK Axis a to o celý parník. :) Následně jim sekundoval Oberreiter Martin, který byl nejlepším “neplavcem”, cyklistickou část nejlépe projel a zvolil Kacafírek Jiří, když o minutu byl nejrychlejší v lese a zvolil tak asi nejrychlejší postup. (Pokud pošle gpx soubor tak ho vystavíme :) ), do běhu ale i tak vybíhal první Martin Oberreiter. A ten si také nejrychlejším časem zasloužil vítězství. V ženách vyhrála Julie Chlubnová a to i přes to že v běžecké a plavecké části jí porazila druhá Lenka Bučková. Štafety by snad nejvyrovnanějším kláním, kdy po plavání poslední štafeta se posunovala až na samý vrchol. Ale i tak byly všechny stupně vítězů “namačkáni” v pouhých dvou minutách. Velké poděkování sponzorům TESLA Jihlava, Pivovar Ježek a Hostinec u Lípy