Daily Archives

4 Articles

Startovné

by kif

Malé připomenutí těm, kteří jsou přihlášení ale neposlali platbu na účet. Ať tak učiní jinak budou platit cenu jako na místě. (300 kč) . Počasí zatím stále nevypadá sluníčkově, ale nějak bylo anějak bude. Hlavní je si to užít . Na uklidněnou Vám mohu s klidným srdcem říct, že vím jenom o jednom “bahnitém” úseku jinak všude uplácané cesty. Takže by to mělo být spíše ku prospěchu trochu toho deště.

BILL 2018 – trasa

by kif

Také jsme zapoměli odtajnit kam se jede. :) jsem to ale popleta. Všechno máte v názvu akce (Jsou to názvy měst a vesnic přes které se pojede KaPo Z Luk , ale nejsou samozřejmě všechny, ale jen ty, které se mi hodili). Jak jste jistě na to přišli. Tak se jede i do Luk. A jsou to Luka nebo luka ?   :) nebudu Vás tedy napínat celá trať vede po cestách i necestách po kterých jste jistě již jeli. A třeba také ne. Ale směr je Dobronín, Polná, Luka nad Jihlavou.

BILL 2018 -uzavírka přihlášek

by kif

Tak a je to nyní se můžete přihlásit již jenom na startu. Jdeme do stisku a do finále. počasí zatím příliš nevypadá, ale to nevadí. Včera jsem jel ve stejném “dešti” co ukazoval radar a předpověď. A musím říct takový déšť bych si nechal líbit :) vůbec nepršeloa  když tak jenom pár kapek :) A proto nebojte se neexistuje špatné počasí jenom špatné oblečení a nálada :)

Trasa projetá

by kif

Tak a je to trať je projeta. Já jsem poprvé dál více jak 60 km a musím říct, že jsem hotový, mrtví, prdvi nakonec to bude cca 55 km . Ale já mrtvola to projel za 3h i se označením trasy. Takže pro Vás to bude pohoda